Georgina Rodriguez, ylli i ri i Netflix

‘Me 24 milionë ndjekës në Instagram Georgina është përvec të tjerave, një modele, nënë. Influencer, sipërmarrëse, balerinë dhe e fejuara aktuale e Cristiano Ronaldos. Ky reality show do të jetë prapaskena e thellë emotive e gruas që është pas fotove, historive dhe titujve të mëdha; ditët e saj, amësia dhe uljet e ngritjet e saj’. Në këtë mënytë Netflix, gjigandi i streaming zbuloi prohjektin e ri që sheh si protagoniste pikërisht Georgina Rodriguez

‘Mirëseerdhe në familje’, kështu u mirëprit Georgina nga shërbimi amerikan që është tashmë është prezent në të gjithë globin dhe që zgjodhi modelen bukuroshe spanjollo-argjentinase si imazhin e projektit të ri

Cristiano Ronaldo ka reaguar menjëherë  duke i bërë një dedikim special në Instagram Story.

‘Urime, zemër, jam shumë krenar për ty-shkruante Ronaldo në postimet e tij në Instagram duke publikuar edhe një plan të parë të Georginës së tij

Sfidanti.al