Pastore nxjerr veten ne merkato: Cikli im te PSG po mbyllet

Havier Pastore nxjerr zyrtarisht veten ne merkaton e transferimeve. Futbollisti argjentinas qe kete sezon ka luajtur vetem 9 ndeshje si titullar me Paris Sen Zhermenin eshte shume prane largimit nga kjo skuader gjate muajve te kesaj vere. ‘Cikli im te PSG po mbyllet-tha Pastore ne nje interviste per ‘Onda Cero’-dhe une ende po kerkoj ta

Vazhdoni leximin →

Pastore kthehet ne problem te PSG; Interi shpreson

Havier Pastore kthehet ne problem per Paris Sen Zhermen. Futbollisti argjentinas nuk eshte paraqitur ne seancen stervitore te se enjtes, duke bere qe te ndizen zerat e merkatos edhe pse te klubi parizien u perpoqen te minimizonin ceshtjen. Klubi parizien e justifikoi mungesen e tij duke theksuar se ishte per motive personale. Kjo situate e

Vazhdoni leximin →

Pastore del hapur: Interi? Më pëlqen, ka pasur kontakte

Havier Pastore nuk e përjashton mundësinë e kthimit në kampionatin italian për të veshur fanelën e Interit. Vetë Argjentinasi eka pohuar këtë  për të përitshmen argjentinase Mundo D duke konfirmuar zërat që po qarullojnë prej kohësh për interesin e klubit zikaltër për të. ‘Zërat për interesimin e Interit? Agjenti im ka pasur kontakte me drejtuesit

Vazhdoni leximin →