Paris Sen Zhermen largon Pastoren; Napoli mendon per argjentinasin

Havier Pastore duket se eshte i destinuar te lere Paris Sen Zhermenin. Sipas asaj qe publikohet te ESPN, argjentinasi nuk ka raporte te mira me klubin parizien dhe nje situate te tille po kerkon ta shfrytezoje Napoli.

Gjithnje sipas ESPN, Pastore ka karakteristika qe pelqehen nga drejtuesit e Napolit e sidomos trajneri i ri i tij Karlo Ançeloti. Tashme Napoli po e mendon opsionin Pastore dhe nuk perjashtohet mundesia qe De Laurentis te hyje ne tratativa me Paris Sen Zhermenin per te arritur te Havier Pastore.

Sfidanti.al