PSG, një fanelë speciale për spitalet në Francë

Paris Saint Germain nxori në shitje në dyqanet e tij zyrtarë një fanelë të re për koleksion. Bëhet fjalë për linjën “Tous Unis” (“Të gjithë të bashkuari”)  që do të shërbejë për të mbledhur fonde të cilat do të shkojnë për llogari të spitaleve të Parisit. Mësohet se gjithsej do të prodhohen 1500 uniforma që

Vazhdoni leximin →

Ditëlindje në Paris, Vanda Nara feston 33 vjetorin

Vanda Nara festoi në Paris 33 vjetorin e saj të lindjes teksa organizoi një festë të vecantë së bashku me Mauro Ikardin dhe disa miq të tyre. Në këtë festë ishin të pranishëm disa prej shokëvë të skuadrës së Ikardit te Paris Sën Zhermeni si Kavani, Paredes, Di Maria e Kejlor Navas të shoqëruar nga

Vazhdoni leximin →

Festa luksoze e Nejmar dhe Mbape në Paris të rrethuar nga modele

‘Paris ishte një festë-kështu e pagëzoi Ernest Heminguej kryeqytetin francez në një nga romanet e tij të famshme, duke përmbledhur me një frazë të vetme magjitë e natës në qytetin e dashurisë. Dhe këtë fundjavë, sic tregohet në rrjetet sociale, Parisi ishte skenari I një feste që bashkoi 2 botë krejtësisht të ndryshme, futbollin dhe

Vazhdoni leximin →

Ivan Rakitic dhe Rakel Mauri; shfaqin dashurine te Kulla Eiffel

Ivan Rakitic po i vijon pushimet e tij në Paris së bashku me bashkëshorten Rakel mauri dhe vajzat e tyre Alte e Adara. Andaluziania iu drejtua menjëherë rrjeteve sociale për të publikuar fotot e para të këtij udhëtimi të shoqëruara me mesazhin ‘Qyteti i dashurisë #parisiibukur”. Në një nga fotot e postuara, Rakel pozon e

Vazhdoni leximin →