Koentra befason PAOK, anulon transferimin te klubi grek

Fabio Koentrao bën një lëvizje që i befason të gjithë te skuadra greke e PAOK teksa anulon transferimin e tij. Mbrojtësi portugez udhëtoi drejt Selanikut në fundjavë për të mbyllur marrëveshjen me klubin kampion të Greqisë dhe për të firmosur një kontratë 2 vjecare. Në takimin e zhvilluar me drejtuesit e klubit, gjithcka ishte e

Vazhdoni leximin →

Europa League, Çelsi e nis me PAOK, pa Hazard

Kete te enjte starton edicioni i ri i Europa League ku emrat e njohur te futbollit evropian nuk mungojne dhe nje prej tyre eshte Çelsi. Skuadra londieze ne paraditen e se merkures u nis drejt Athines per te zhvilluar ndeshjen e pare te saj ne kete kompeticion ndaj PAOKut dhe ne radhet e saj mungonte

Vazhdoni leximin →