Media Spanjolle; nje biznes i Ronaldos po thyen ligjin

Cristiano Ronaldo nuk ka në zotërim vetëm hotelet ‘Pestana CR7’ në Madeira dhe Lisbonë, por edhe një zinxhir palestrash ‘CR/Fitness by Crunch’. Dhe ‘Socialite’, program I televizionit ‘Telecinco’ bëri të ditur se qendrat e tij nuk i plotësojnë masat e sigurisë kundër coronavirusit. Një nga palestrat për të cilat diskutohet është pranë shëtitores Castellana  në

Vazhdoni leximin →

Samanta Shejn, kur palestra të bëhet si “drogë”

Samanta Shejn është një modele e lindur në Filadelfia dhe konsiderohet si një prej vajzave të kopertinave, me parametrat më “hot” të linjave trupore, 91-69-91. Përmasa të çmendura, por që e kanë një sekret. Samanta është e fiksuar pas palestrës, ambjent që nuk e anashkalon asnjëherë, pavarësisht nga impenjimet e tjera. “Tashmë më është kthyer

Vazhdoni leximin →