Harry Kane në Hollivudin e Mynihut

Sulmuesi i Bayern Munchen, Harry Kane ka marrë me qera një vilë gjigande në Mynih të cilësuar si Hollivudi i Mynihut për shkak të përmasave gjigande dhe luksit e komoditetit që ofron. Bomberi anglez arkëton rreth 500 mijë euro në javë dhe nuk e ka aspak problem të akomodohet në vilën me vlerë 35 milionë

Vazhdoni leximin →

Për mediat është lajm, Zhoze Murinjo vë këmbë në Mynih!

Çfarë problemi me këto gazetat dhe mediat në përgjithësi. Njerëzit thonë se edhe sikur një p… të bëjë ndonjë personazh i shquar, nisin menjëherë titujt e mëdhenj. Ja, gazeta gjermane “Bild” deshi të bënte sensacion me Zhoze Murinjon, ndërsa trajneri portugez vur këmbë në aeroportin e Mynihut (gazeta thekson se kjo ndodhi fiks në 13:51

Vazhdoni leximin →