Fabregas-Monaco; zyrtarizimi vjen nga…Alvaro Morata

Cesk Fabregas mmbyll aventurën e tij me Celsin për të kaluar te Monako ku e pret një mik i vjetër, tierri Henri. Lajmi për këtë transferim ende nuk është zyrtarizuar, megjithatë është dikush që konfirmon lamtumirën e spanjollit 31 vjecar nga Blutë e Londrës dhe bëhet fjalë për sulmuesin Alvaro Morata që shfrytëzoi rrjetin e

Vazhdoni leximin →

Zola thumbon Moratën: Luan me Celsin, jo me Brajtonin

Rendimenti i Alvaro Moratës te Celsi nuk është në nivelin maksimal. Sulmuesi spanjoll duket se nuk është shumë i kënaqur me situatën e tij dhe ka filluar të mendojë për një largim të mundshëm nga Blutë e Londrës. Zv/trajneri i Celsit, Xhanfranko Zola nuk ka ngurruar të thumbojë sulmuesin duke i kujtuar skuadrën me të

Vazhdoni leximin →