Sançezi hyri në min. e 83-të, preku një herë topin.. “përlau” 75 000 sterlina!?

Aleksis Sançez, në derbin e fundit mes Mançester Junajtidit dhe Mançester Siti (0-2), hyri në lojë në min. e 83-të, kur ishte 0-2 për Sitin, duke zëvendësuar Mateo Darmianin. “Ylli” kilian i Junajtidit kaloi në fushë gjithsej 12 minuta, gjatë të cilave ai e preku topin vetëm një herë. Por, pavarësisht nga forma e dëshpëruar

Vazhdoni leximin →