Divorc i lumtur për Romën dhe Manolas, secili hisen e tij

Kostas Manolas sot do t’i kryej testet mjekësore te skuadra ruse, Zenit, e cila e vlerëson shumë grekun. Roma dhe Zenit kanë arritur marrëveshje për transferimin e qendërmbrojtësit grek, Kostas Manolas. Sipas Sky Sport Italia dhe Mediaset Premium, Manolas  do t’i kryej testet në Zenit, pasi është pranuar oferta e tyre prej 35 milionë eurosh.

Vazhdoni leximin →