Luis Suarez, mbreti i mbretërve

Luis Suarez ka fituar menjëherë Atleticon e Madridit.Uruguajani debutoi me një dygolësh te skuadra e Los Colchoneros ku u transferua pasi la Barcelonën dhe 7 golat në 4 ndeshjet e fundit e kanë katapultuar jo vetëm drejt fronit të shënuesit më të mirë të La Liga, por është edhe shënuesi I më I mirë në

Vazhdoni leximin →

Provimi i Suarez, drejtuesit e Juventusit nën hetim

Provimi i gjuhës italiane i dhënë nga Luis Suarez përpara disa javësh në Universitetin për të Huajt në Perugia vazhdon të hetohet nga Guardia di Finanza në Itali. Në orët e fundit është mësuar se drejtues të Juventusit janë nën hetim pasi u aktivizuan për të përshpejtuar procesin e marrjes së nënshtetësisë italiane. Ishte një

Vazhdoni leximin →