Mançini-Luis Enrike duel respekti dhe sfide në prag të gjysmëfinales europiane!

Dueli është i gjithi latin, edhe pse i shkollave të ndryshme, ndërsa emocionet pritet të jenë të forta në “Uembli”. Një Itali-Spanjë në gjysmëfinale të Europianit nuk është luajtur kurrë, kemi pasur disa çerekfinale dhe një finale, ndërsa dy trajnerët tregojnë sesi e presin duelin e orës 21:00. “Pres një ndeshje zbavitëse, – thotë Mançini

Vazhdoni leximin →