Ançeloti pranon fajin, Kurtua i “heq veshin” italianit!

Pas ndeshjes, trajneri madrilen nuk kishte ç’të thoshte tjetër. Edhe pse Karlo Ançeloti deklaroi se “kjo humbje nuk duhet bërë dramë”, sërish ai pranoi se “të shqetëson fakti se u shpërfytyruam, kjo humbje dhemb shumë sepse është një El Klasiko dhe sepse ishim para publikut tonë”. Italiani pranoi se “faji është i imi, gjithmonë faji

Vazhdoni leximin →