Fiorentina do Kumbullën, por Roma ka dy kushte!

Dëshirë për t’u larguar nuk ka, por edhe mund të ndodhë.  Marash Kumbulla ka shprehur opinionin e tij se do të pëlqente të vazhdonte karrierën tek Roma, ndonëse për mbrojtësin shqiptar ka interesim nga klube të tjerë të Serisë A. Pas Napolit, lajmet janë që edhe Fiorentina e pëlqen futbollistin 21-vjeçar të kombëtares, dhe trajneri

Vazhdoni leximin →