Kolumbia e ka ‘Sara Karboneron’ e saj; quhet Melina

Quhet Melina Ramirez dhe pervecse nje mbretereshe bukurie ajo eshte komentatore dhe moderatore sportive. E lindur ne Kali, Melina eshte nje femer me disa dimensione. Eshte diplomuar si publiciste duke qene me e mira e kursit e saj dhe ne te njejten kohe ajo ka fituar edhe nje konkurs bukurie. Melina, nje tifoze e flakte

Vazhdoni leximin →

Natalia Vélez; modelja sexy, e shumë polemikave

Quhet Natalia Velez dhe është modele për të cilën flasin të gjithë. Kolumbiana e nisi karrierën e saj në fushën e modelingut krejt rastësisht duke u paraqitur në një agjenci të prodhimit të reklamave thjesht për t’i bërë favor një mikes së nënës së saj. Por ishte pikërisht ai moment që ndryshoi jetën e saj.

Vazhdoni leximin →

Tatiana Gomez, “muza” seksi e Kolumbisë

Kolumbia po kalon një periudhë shumë të vështirë në futboll, aq sa do ta ketë shumë të vështirë kualifikimin në Botërorin “Rusia 2018”. Por sidoqoftë i ka mbetur një “muzë”, e cila në fakt e ka të lidhur dashurinë e saj për Kombëtaren, me një emër të veçantë. Ajo është Tatiana Gomez, bukuroshja kolumbiana, e

Vazhdoni leximin →