Reali – me sy vigjilentë tek Aguero, Kuni me këmbë të forta

Reali i Madridit po e ndjek me kujdes dhe vigjilencë situatën e krijuar rreth Kun Agueros ne Mançester Siti dhe është gati që të fillojë përpjekjet që ta sjellë atë në “Santiago Bernabe”, gjatë sezonin veror të ardhshëm të transferimeve. Megjithëse, deri para pak kohësh, Aguero ishte ylli kryesor në ekipin e Mansitit, kohët e

Vazhdoni leximin →

Januzaj , mos dëgjo vetëm babin, futbolli yt ka ndalur..

Uarren Joyce i ka thënë Adnan Januzajt se duhet të punojë shumë nëse dëshiron që të ketë një karrierë të suksesshme në futboll. Januzaj javën e kaluar kishte shprehur dëshirën e tij për tu rikthyer në “Old Trafford” në fund të këtij sezoni pas përfundimit të huazimit një vjeçar me Sunderlandin, por dështimi për të

Vazhdoni leximin →