Inter, Eriksen në dyshim; do të sakrifikohet për Kante?

Inter po kërkon me dëshpërim të arkëtojë të ardhura për të tentuar blerjen e objektivit të Antonio Contes për mesfushën, N’Golo Kante dhe në merkaton e transferimeve mund të dalë blerja e muajit janar, Christian Eriksen. Suning ka nevojë që të sigurojë para dhe nëse për danezin për të cilin u pagua 27.5 milionë Euro,

Vazhdoni leximin →

Zërat rreth Kante, Frank Lampard i shuan plotësisht

N’Golo Kante nuk do të largohet nga Chelsea. ai që e konfirmoi këtë ishte trajneri i Bluve të Londrës, Frank Lampard. lajmet e fundit theksonin se Chelsea do të largojë Kante për të siguruar të ardhura për blerjen e Haverts nga Bayer Leverkusen dhe Ben Chilëell nga Leicester, por Lampard i mohoi kategorikisht këto zëra

Vazhdoni leximin →