Sara Carbonero, vijon ende luftën me tumorin; shtrohet në spital

Me kujdes të madh, të përditshmet spanjolle, për fat të keq kanë filluar të merren sërish me gjendjen shëndetësore të Sara Carboneros. Gazetarja dhe bashkëshortja e Iker Casillas është shtruar në një spital në Madrid për një operacion tjetër që u konsiderua u nevojshëm pasi asaj i është rishfaqur sërish kanceëri në vezore që e

Vazhdoni leximin →

Zhvishet Serena Uilliams, por per nje kauze te drejte

Serena Uilliams zhvishet ne mbeshtetje te luftes ndaj kancerit te gjirit. Tenistja amerikane eshte protagoniste e nje fushate sensibilizimi per parandalimin e kesaj semundjeje teksa kendoi ne videon promovuese ‘I touch myself’, te The Divinyls duke mbajtur gjoksin e saj me duar. ‘Desha te isha ne kete fushate sepse behet fjale per nje problem qe

Vazhdoni leximin →