Man. Junajtidi habit gjithë botën duke postuar në Tuiter videon ku vërshëllehej Kristiano Ronaldo!

Zërat kundër ishin nga vetë tifozët e “djajve të kuq”, ndërsa skuadra doli në nxemje në stadiumin “Old Traford”. Një pjesë e publikut në impiant vërshëlleu fort kundër Kristiano Ronaldos, ndërsa portugezi doli përpara fillimit të ndeshjes ndaj Brajtonit. Deri këtu jemi në rregull sepse njerëzit janë të zemëruar që CR7 dëshiron të largohet nga

Vazhdoni leximin →

Hall tjetër për Man. Junajtidin, duhet të gjejë sponsor tjetër pas 4 vjetësh

Kur thua këtë emër, të gjithë largohen  si “djalli nga temjani”.  Tifozët kanë protestuar shpesh ndaj pronarëve, Kristiano Ronaldo dëshiron të ikë, titujt nuk vijnë më në “Old Traford” dhe ja ku vjen  goditja e fundit. Sponsori gjerman TimVjuër (TeamViewer) ka vendosur të mos e rinovojë kontratën me Man. Junajtidin, ndërsa skadimi është në 2026.

Vazhdoni leximin →