Iannone, me dashuri të re? Gazi në maksimum me Soleil

Andrea Iannone duket se ka gjetur një dashuri të re. Piloti i MotoGP është parë në Sardegna me Soleil Anastasia Sorge, ish pjesëmarrje në programin televiziv Uomini e Donne dhe e fejuara e  Jeremia Rodriguez, vëllai i Belen Rodriguez që për më tepër është edhe shumë mik me Andrea Iannonen.  Mësohet se cifti kaluan dy

Vazhdoni leximin →

Iannone-De Lellis në krizë, historia e dashurisë drejt mbylljes?

Andrea Iannone po përjeton një moment shumë të vështirë. Përvec skandalit të dopingut ku është përfshirë, piloti italian sheh që edhe jeta e tij sentimentale ka hyrë në krizë. Sipas revistës së përjavshme ‘Chi’, Giulia De Lellis është larguar nga banesa ku ishte transferuar të bashkëjetuar me Iannonen për të shkuar për të banuar në

Vazhdoni leximin →

MotoGP, doping; Iannone mbetet ‘I pezulluar’ por del prova që mund ta lirojë nga akuzat

Pezullohet gjykimi për Andrea Iannone. Pasi morën në dorëzim provën mbrojtëse të shfaqur nga avokati I pilotit të Aprilias, Antonio De Rensit, gjyëtarët e Federatës Ndërkombëtare të Motociklizmit, morën 5 ditë kohë për të vijuar hetimet për cështjen e dopingut të italianit. Prova e paraqitur ishte rezultati I një analize të bërë mbi flokët e

Vazhdoni leximin →