Rikthim në Ibiza, Belen Rodriguez rishfaqet përkrah Iannones

Që Belen Rodriguez mërzitet shpejt kjo është dicka që në Itali e dinë të gjithë. Por duket se këtë radhë, bukuroshja argjentinase nuk po e ndjen aspak dicka të tillë.  Pikërisht  një vit pas pushimeve të para ‘hot’ me pilotin e MotoGP, Andrea Iannone në Ibiza, Rodriguez u pa sërish në të njëjtin vend dhe sërish me pilotin italian, gati për t’u shndërruar në objektivin aparateve fotografikë të paparazzëve, sic edhe ndodhi, dhe këtë e tregojnë disa foto të publikuara nga revista ‘Chi’

sfidanti.al