Wanda dhe fotografitë: Photoshop? Pse, është një krim?

Wanda Nara eshte në Argjentinë per 10 dite. Qëllimi i udhëtimit  ishte që të qëndronte me familjen e saj të cilën ajo nuk e shikonte prej kohësh  për shkak të pandemisë coronavirus. Motra e saj Zaira përpara pak kohësh lindi një fëmijë dhe ajo nuk e kishte takuar ende. Ashtu sic tregon ajo vetë, udhëtimi

Vazhdoni leximin →

Në Instagram, fotot fantastike të motrës së Neymar

Rafaella Santos vazhdon të mahnisë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot e saj verore në Mykonos  në Greqi. Motra e sulmuesit të Paris Saint Germainit, me më shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram është shndërruar në një influencer autentike dhe këtë e vërtetoi edhe këtë radhë me fotot e saj me bikini

Vazhdoni leximin →