Golat e artë të Luis Suarezit për Atletikon e Madridit!

Nuk dihet nëse këtë herë do të jenë vendimtarë për bardhekuqtë që të mbrojnë titullin kampion të fituar vjet në Spanjë. Gjithsesi, Luis Suarez po vazhdon me “avazin” e tij, po shënon me ritëm aspak të keq për të ndihmuar Atletikon e Madridit, në një garë që do të jetë e vështirë ndaj Realit për

Vazhdoni leximin →

Lukaku për golat me Çelsin falenderon … futbollin italian!

Sulmuesi belg u ngacmua për ndeshjen ndaj Aston Vilës sepse pati vetëm dy “gjysmë raste” dhe arriti të shënojë gola, diçka që tregon se ai është sot një sulmues shumë efikas përpara portës. Vetë 28-vjeçari e pranoi këtë gjë, dhe falenderoi periudhën që kaloi në Itali e cila sipas tij ia ka “mprehur” shqisën e

Vazhdoni leximin →