Gjermani, Metzelder do dalë në gjyq për pedopornografi

Ish mbrojtësi i Borussia Dortmund, Christoph Metzelder, në fund të muajit prill do të dalë në gjyq për t’iu përgjigjur akuzat për sigurim dhe më pas shpërndarje të materialeve pedopornografike. Është kjo një histori e shëmtuar për ish futbollistin gjerman që ka nisur në vitin 2019 dhe përë të cilën Metzelder do të gjykohet pasi

Vazhdoni leximin →