Barcelona bën detyrën në Turqi, por nuk ndalen as Atalanta, Uest Hemi, Frankfurti e Marseja!

Pjer-Emerik Obamejang me gjasë do të cilësohet si blerja më e madhe dimërore e bërë ndonjëherë nga katalanasit. Ish-kapiteni i Arsenalit ka gjetur një frymëzim dhe një formë të madhe në “Kamp Nou”, duke ndihmuar Barcelonën këto javë me golat e tij. Tepër i rëndësishëm ai i shënuar në stadiumin e Gallatasarajit, duke i dhënë

Vazhdoni leximin →

Tifozët e Gallatasarajit: Ju e quani xhehnem, por për ne është xheneti

Tifozët e Gallatasarajit dhanë një mesazh të fuqishëm të mbështetjes së tyre për skuadrën, në prag të derbit në Superligën turke ndaj Fenerbahçes. Klubi i Stambollit europian vendosi të hapte dyert e stadiumit në stërvitjen e radhës së skuadrës, dhe përgjigja e tifozëve ishte madhështore. Ata ndezën flakë impiantin me flakadanë të panumërt dhe kënduan

Vazhdoni leximin →