Gabigol, Flamengo I bën ofertën përfundimtare Interit

Që nga 1 janari, Gabriel Barbosa ‘Gabigol’ është sërish  futbollist I Interit. Kontrata e huazimit me Flamengon përfundoi por klubi Brazilian ka ndërmend të blejë pëfundimisht kartonin e sulmuesit pas sezonit të jashtëzakonshëm që zhvilloi. Burime pranë presidentit të Flamengos Rodolfo Landim, konfirmojnë se kampionët e Brazilit dhe të Copa Libertadores kanë dërguar në zyrat

Vazhdoni leximin →