Siti e Junajtid sërish derbi, këtë herë për një brazilian në Ukrainë

Pep Guardiola mund të përplasë “brirët” sërish me rivalin e tij, Zhoze Murinjo, dhe përsëri jashtë fushe. Trajneri i Sitit ka piketuar mesfushorin e Shahtarit, Fred, si pasardhësin e duhur për Fernadinjon dhe është gati të bëjë një ofertë prej 50 milionë paund stërlinash, rreth 60 milionë euro. Sidoqoftë, 24-vjeçari duket se pëlqehet edhe nga

Vazhdoni leximin →