Shenoi autogol, kercenohet Fernandinjo

Autogoli i shenuar ne ndeshjen ndaj Belgjikes ka sjelle shqetesime te medha per Fernandinjon dhe familjaret e tij. Mesfushori brazilian ka marre ne rrjetet sociale fyerje raciste e kercenime nga disa perdorues interneti. Shume prej ketyre personave e quajten mesfushorin e Mancester Sitit me percmim ‘majmun’, ndersa te tjere arriten deri aty sa ta kercenonin

Vazhdoni leximin →