Flamurtari del sërish kampion në basketboll për femra!

Prej kohësh nuk po u gjendet rival. Flamurtari vazhdon të dominojë basketbollin për femra në Shqipëri dhe ja ku erdhi një tjetër trofe. Vajzat vlonjate fituan titullin kampion pasi triumfuan në finalen e katërt të plej ofit ndaj Partizanit në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi”. Rezultati në kryeqytet ishte 80-73 duke treguar për rivalitet, ndërsa

Vazhdoni leximin →