Obamejang, përse nuk ke më asnjë ëndërr për të parë?!

Gjatë verës, Pjer-Emerik Obamejang ishte një nga ata lojtarë të ligave europiane që bënë kërkesë transferimi në klubet e tyre. Obamejang i kërkoi Dortmundit që ta lejonte të shkonte tek Reali i Madridit, ose tek Milani, apo ndoshta tek Çelsi, pikërisht skuadrat që e deshën. Borusia nuk pranoi dhe sulmuesi 28-vjeçar u detyrua të respektonte

Vazhdoni leximin →