Dhuratat e Bajernit për Nagelsmanin? Gorecka dhe Koman!

Pavarësisht 150 milionë eurove humbje, sërish “dielli nuk perëndon” për klubin bavarez. Kampionët e Gjermanisë dhe ish-kampionët e Europës duan t’i bëjnë dy dhurata trajnerit të tyre, Julian Nagelsman, dhe këto janë Leon Gorecka e Kingsli Koman. Gorecka ka edhe një vit kontratë me klubin, por shefi i ri i bordit, Oliver Kahn thotë se

Vazhdoni leximin →

Rudiger feston ditëlindjen e tij, por është ai që bën dhurata; torta për mjekët dhe infermierët

Antonio Rudiger në ditën e 28 vjetorit të tij të lindjes deshi të ofrojë një festë të vogël mjekëve dhe infermierëve të Chelsea&Ëestminster Hospital, spitali që është pranë Stamford Bridge, stadiumit të Bluve të Londrës. Mbrojtësi deshi të falenderojë mjekët dhe infermierët anglezë për përpjekjet e tyre në mbrojtje të shëndetit të të gjithë personave

Vazhdoni leximin →

Diletta Leotta, foto e parë me Can Yaman dhe Cassius

Cfarë mund t’i dhurosh një mashkulli në kulmin e suksesit dhe që sapo është bërë sex symbol më i dashur i momentin dhe që ka pak a shumë cdo gjë që dëshiron? Kjo është pyetja që i ka vërë vetes Diletta Leotta që vetëm para pak ditësh zyrtarizoi lidhjen e saj me Can Yaman, aktorin

Vazhdoni leximin →

Cristiano Ronaldo, superdhuratë për Festën e Nënës

Ndërsa është në pritje për të kuptuar se kur do të kthehet në Itali, Cristiano Ronaldo vazhdon t’i gëzohet Madeirës duke qëndruar pranë familjes  e sidomos nënës së tij, Dolores të cilën ai dhe vëllezrit  e motrat e tij kanë vendosur ta nderojnë në mënyrë të vecantë për nënën e tij teksa i bënë si

Vazhdoni leximin →