Le ta lemë futbollin mënjanë, Ronaldo dhe Georgina sapo humbën një fëmijë!

Fundjava nisi shkëlqyeshëm me 3 golat e shënuar në portën e Noruiçit, që siguruan fitoren e vështirë të Mançester Junajtidit. Gjithsesi, për Kristiano Ronaldon në radhë ishte një “ndeshje” tjetër e vështirë, e cila doli e pamundur për t’u fituar. Në një goditje të pashpirt të natyrës, shoqja e tij, Georgina Rodrigez, humbi njërin nga

Vazhdoni leximin →

Iniesta ndez alarmin te Barcelona, shtohet dhimbja

Andres Iniesta luajti larg nivelit të tij të zakonshëm në ndeshjen e fundit të Ligës së Kampioneve me PSZH-në, në të cilën Barcelona pësoi një shkatërrim të plotë (4-0) në “Parkun e Princave”, por sesa i rëndësishëm është ky maestro i madh për ekipin katalonjas e tregoi ndeshja e fundit ndaj Leganesit, në të cilën

Vazhdoni leximin →