Agjenti I Coutinhos, I hap dyert e Tottenhamit brazilianit

Tottenhami mund të jetë destinacioni I ardhshëm I Coutinhos. Një prej agjentëve të tij, Kia Joorabchian e pohoi këtë në një intervistë për tabloidin ‘Mirror’ duke shpjeguar se verën e kaluar bisedimet mes Barcelonës dhe Hotspurs u ndërprenë për shkak të financave dhe jo për probleme të mundshme të lojtarit me presidentin Daniel Levy Philippe

Vazhdoni leximin →

Bild: Bayern nuk do të blejë kartonin e Coutinhos

Philipe Coutinho duket se është i destinuar të kthehet te Barcelona. bayerni i Mynihut nuk ka ndëmend të blejë kartonin e brazilianit në fund të sezonin, një lajm ky që u publikua nga e përditshmja gjermane ‘Bild’. Coutinho që në 4 ndeshjet e fundit të luajtur me bavarezët ka fituar, po i realizon pritshmëritë e

Vazhdoni leximin →

Barcelona e Coutinho; ka ende shpresa për transferimin

Barcelona mund të shpresojë për sjelljen në Camp Nou të Philipe Coutinhos. Media pranë klubit katalanas zbulon se futbollisti ka arritur një akord me Liverpoolin me këtë të fundit që i ka premtuar se do t’ia lehtësojë gjërat për kalimin e tij në janar te nënkampionët e Spanjës nëse ai pranon që të luajë në

Vazhdoni leximin →