Dëmtimi i Coman shqetëson Francën

Drejtuesit e Bayern Munich vijojnë të mendojnë për trajnerin e sezonit të ardhshëm, duke qenë se prej kohësh është vendosur se do të ndërpritet marrëveshja me teknikun aktual, Thomas Tuchel. Sulmuesi i Bayern Munichut, Kingsley Coman, shqetëson Francën. Lëndimi i pësuar ndaj Këlnit do ta lërë jashtë fushës për një periudhë nga 5 deri në

Vazhdoni leximin →

Coman shqetëson Bayern Munchen

Lajm i keq për Bayern. Gjatë ndeshjes së zhvilluar pasditen e djeshme ndaj Augsburgut, të fituar nga skuadra e Tuchel me rezultat 3-2, Coman ka pësuar një dëmtim të rëndë. Anësori sulmues u largua nga fusha pas njëzet e gjashtë minutash lojë, duke bërë që i gjithë ambienti bavarez të shqetësohej jo pak për ndeshjet

Vazhdoni leximin →

Bale drejt Newcastle, Real Madrid mendon për Coman

Gareth Bale duket se është pranë kthimit në Angli. Neëcastle, falë pronarëve të rinj arabë, po mendojnë të nisin një ofensivë për sulmueson e Realit të Madridit, ndërkohë që në ditët e kaluara u fol edhe për një interesim të Inter Miamit të David Beckham për uellsianin. Por ësntë e vështirë të mendohet që një

Vazhdoni leximin →

Coman shkon në stërvitje me McLaren, Bayern e gjobit

Kingsley Coman ditën e enjte u bashkua me pjesën tjetër të skuadrës për planin e kthimit në aktivitet që Bayerni e nisi në 6 prill pas dy javësh kufizimi total dhe një stërvitjeje telematike. Por francezi bëri një gabim teksa nuk respektoi kontratën më një prej sponsorëve të Bayernit, AUDI pasi shkoi në stërvitje me

Vazhdoni leximin →

Goditi ish të dashurën, Coman ia hedh me 5000 Euro gjobë

Sulmuesi i Bayernit të Mynihut Kingsley Coman ia hodhi paq për dhunën e ushtruar ndaj ish të dashurës së tij, Sephora.  Gjykata i dha atij vetëm dënim financiar; një gjobë prej 5000 Euro si dhe e detyroi të paguajë që të gjitha shpenzimet ligjore të Sephores. Gjithcka ndodhi në muajin qershor kur Sephora denoncoi futbollistin

Vazhdoni leximin →