Drblim alla Fabregas, e sfidoj veten tek Çelsi

Cesc Fabregas ka konfirmuar se do të mbetet në Chelsea, të paktën edhe në sezonin e ardhshëm Ylli i Spanjës, Cesc Fabregas u ka dhënë fund spekulimeve rreth të ardhmes. Ish anëtari i Barcelonës dhe Arsenalit ka konfirmuar se nuk do të largohet nga Chelsea. “100 për qind unë do të mbetem në Chelsea. Unë

Vazhdoni leximin →

Guardiola me një ofertë të re për Fabregasin e Çelsit

Pep Guardiola dhe ManSiti do t’i dërgojnë një ofertë të re Çelsit për mesfushorin e këtij të fundit, Fabregas, qysh këtë sezon dimëror të transferimeve. Sipas medias angleze, ekipi “civil” është gati që të paguajë 20 milionë sterlina për futbollistin spanjoll që ka shkëlqyer, kur ka luajtur me Arsenalin, ndërkohë që ai ka luajtur edhe

Vazhdoni leximin →