Harroni futbollin, surpriza më e madhe është në bilardo!

Një skuadër e kategorisë së pestë në Angli që eleminon një të Premier Ligës, padyshim është një e papritur gjigande, por gjithçka që mund të prodhojë futbolli duket e zbehtë përpara asaj që ndodhi në bilardo. Në versionin “snuker” (Snooker). Pesë herë kampioni i botës dhe numri 1 i renditjes planetare, Roni O’Salivan, u mund

Vazhdoni leximin →