Feste ne familjen Bejl; Garet u be serish baba

Garet Bejl shenon golin me te rendesishem te tij, 18 dite nga finalja e Liges se Kampioneve. Kete te marte uellsiani beri te ditur ardhjen ne jete te djalit te tij, Aksel Çarls. ‘Jemi te lumtur t’i japim mireseardhjen vogelushit tone kete mengjes-shkruante sulmuesi i Realit te Madridit ne rrjetet sociale. Garet Bejl dhe bashkeshortja

Vazhdoni leximin →

Balotelli, serish baba; vjen në jetë djali i tij Lion

Pritja përfundoi, Mario Balotelli është bërë baba për herë të dytë. Këtë radhë në jetë erdhi djali i tij Lion i krijuar nga lidhja mes futbollistit italian dhe Clelias, një vajzë 26 vjecare që jeton në Zvicër. Balotelli konfirmoi gjithcka nëpërmjet një fotoje të postuar në Instagram te shoqëruar me mesazhin; Lumturi. vetëm përpara 20

Vazhdoni leximin →

Dzeko ‘shënon’ gjithmonë gola; bëhet baba

Edin Dzeko po përjeton orë të paharrueshme. Sul,muesi i romës duke përfiutuar edhe nga fakti që sfida mes Sampdorias dhe skuadrës verdhe kuqe u shty për shkak të reshjeve, po i gëzohet lindjes së djalit të tij Dani. Mësohet se Dzeko udhëtoi me avionin privat të presidentit Pallotta për t’u bashkuar me skuadrën në Genova.

Vazhdoni leximin →