Dzeko ‘shënon’ gjithmonë gola; bëhet baba

Edin Dzeko po përjeton orë të paharrueshme. Sul,muesi i romës duke përfiutuar edhe nga fakti që sfida mes Sampdorias dhe skuadrës verdhe kuqe u shty për shkak të reshjeve, po i gëzohet lindjes së djalit të tij Dani. Mësohet se Dzeko udhëtoi me avionin privat të presidentit Pallotta për t’u bashkuar me skuadrën në Genova. Moti i keq për të rezultoi dicka pozitive pasi nuk iu desh të shkonte me nxitim në spital për të qenë pranë vogëlushit Dani.

sfidanti.al