Fernando Verdasco e Ana Boyer bëhen prindër për herë të dytë

Fernando Verdasco dhe Ana Boyer bëhen sërish prindër. Bashkëshortja e tenistit spanjoll solli në jetë anëtarin më të ri të familjes, vogëlushin Mateo dhe Verdasco bëri të ditur lajmin e gëzuar nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ‘Mateo është me ne. Gjithcka shkoi shumë mirë dhe si ai ashtu edhe e ëma janë shumë

Vazhdoni leximin →

Familjari shembullor Kimih, 25 vjeç dhe baba me dy fëmijë!

Mund të mungojë në një ndeshje kaq të rëndësishme si ajo e Championsit ndaj Atletikos së Madridit, por arsyeja është tepër e fortë. Xhoshua Kimih është bërë baba për herë të dytë, dhe kjo ndonëse është tepër i ri, vetëm 25 vjeç. Për t’u habitur që një djalë perëndimor dhe milioner krijon një familje kaq

Vazhdoni leximin →