Festa e titullit, Inter apel tifozëve: Respektoni normat anticovid

Inter u bën sërish apel tifozëve të tij për të  festuar në mënyrë të përgjegjshme titullin e 19 kampion të Italisë të zikaltërve duke respektiar të gjitha rregullat që janë në fuqi kundër Covid-19. ‘E kuptojmë shumë mirë emocionin dhe rëndësinë e momentin-theksohet ndër të tjerat në komunikatën e Interit drejtuar tifozëve të tij-të evitojmë

Vazhdoni leximin →

PSG, dëgjoje mirë Mbappenë: Të bëhen blerje të mira

Kylian Mbappe i bën një apel të qartë paris Saint Germainit teksa i kërkon që të bëjë blerje të mira në merkaton e transferimeve në mënyrë që skuadra pariziene të kthehet sërish në finalen e Ligës së Kampioneve. Ylli i përfaqësueses franceze e bëri kërkesën e tij në një intervistë për ‘Telefoot’ teksa foli për

Vazhdoni leximin →