Prag Andorrë-Shqipëri, kombëtarja shpreson ta nisë Botërorin me këmbë të mbarë!

Sërish përballë këtij kundërshtari dhe shpresojmë me sukses. Kombëtarja shqiptare e futbollit nis sot eleminatoret e Kupës së Botës dhe këtë e bën me ndeshjen në fushën e Andorrës në orën 20:45. Ekipi i drejtuar nga trajneri Edi Reja do të hyjë në fushë në rolin e favoritit përballë një kundërshtari më modest, ndërsa precedenti

Vazhdoni leximin →