Aleksis Sançez-Rashford, sa i fortë kontrasti tek Junajtidi

Njëri është lojtari më i paguar i kampionatit, ndërsa tjetri një futbollist me rrogë çfarëdo, edhe pse po shkëlqen. Nuk mund të ishte më i madh kontrasti tek Mançester Junajtidi, mes dy sulmuesve, Aleksis Sançezit dhe Markus Rashfordit. Kileni, që fiton besohet mbi 500 000 paund stërlina në javë, i ka kushtuar shumë shtrenjtë klubit,

Vazhdoni leximin →