Sa gezime per Mançinin; pas kombetares italiane vjen edhe…martesa

Jeta e Roberto Mançinit ka pesuar ndryshime te jashtezakonshme me aspektin profesional dhe ate personal. Pasi siguroi detyren e trajnerit te kombetares italiane duket se do te shkoje edhe drejt altarit.

Sipas asaj qe publikohet nga revista ‘Diva e Donna’, tekniku 53 vjeçar i Zenitit do te martohet me te fejuaren e tij Silvia Fortini 39 vjeç me te cilen eshte i lidhur prej 2 vitesh. Kjo do te jete martesa e dyte e Mançinit pas asaj me Federika Morelin ne llogari te se ciles derdh 40 mije Euro ne muaj dhe me te cilen ka 3 femije; djemte Filipon e Andrean te dy futbolliste dhe vajzen Kamila qe jeton ne Londer me nenen e saj.

Sfidanti.al