Nejmar dhe mesazhi romantik per Bruna Markezine

Nejmar dhe Bruna Markezine po perjetojne momente magjike ne lidhjen sentimentale te tyre. Pas disa momentesh krize dhe ndarjeve te perkohshme futbollisti dhe aktorja duken me te bashkuar se kurre. Me rastin e 23 vjetorit te lindjes se saj, Nejmar mendoi te uroje te dashuren e tij duke i derguar nje mesazh romantik ne rrjetet sociale teksa publikoi nje foto ku ai shfaqej teksa e puth bukuroshen dhe ajo buzeqeshte.

‘Shumica e momenteve tona jane keshtu une duke bere kete gje dhe ajo duke qeshur-shkruan Nejmar-te uroj te gjithe lumturine e kesaj bote dhe jo sepse  dua une, por sepse e meriton. Eshte ditelindja jote, por ai qe mori dhurate jam une sepse ti je ne jeten time. Dashuria eshte dicka speciale per ate qe te do. Te dua’.

Sfidanti.al