Messi ‘fal’ Miss Bum Bum; falenderimi eshte ‘hot’

Suzi Kortez e njohur edhe si Miss Bum Bum duket se fiton ‘faljen’ e Lionel Mesit. Ylli i Barcelones e zhbllokoi profilin e saj ne rrjetet sociale aty ku bukuroshja e kishte bombarduar me foto sensuale pertej cdo limiti duke e shtyre sulmuesin ta bllokoje.

Suzi nuk u dorezua dhe nisi nje fushate me hashtagun #UnblockMeMessi. U tha, u be. Futbollisti e zhbllokoi Suzin dhe ajo ne shenje falenderimi i dedikoi nje foto vertet shume sexy te shoqeruar me mesazhin: ‘Sot eshte nje dite speciale per nje tifoze fanatike blaugrana si une’.

Sfidanti.al