Melisa Sata e Kevin Prince Boateng; martesa e tyre është në krizë?

Melisa Sata e Kevin Prince Boateng rrezsikojnë që këtë Krishtlindje ta kalojnë të ndarë. Pas 2 vitesh martesë, cifti po përjeton momente krize. Sipas revistës së përjavshme ‘Chi’ në fotot e publikuara në rrjetet sociale të shoëgirl, janë ‘zhdukur’ imazhet e futbollistit, ndërkohë që në gishtin e saj nuk duket as unaza e martesës. ‘E kam unazën, jam ende e martuar-është shprehur ish velina, por në festa ajo është gjithnjë vetëm ose me miket e saj

Melisa Sata jeton në Milano së bashku me djalin e saj Madoks, ndërsa Kevin prince Boateng është në Sasuolo ku aktivizohet për skuadrën e këtij qyteti. Në profilet e tyre sociale nuk po duken më fotot e familjes apo imazhet romantike të cifiti. Krishtlindjen ata do ta kalojnë me djalin e tyre Mados dhe kushedi ky moment mund t’i ndihmojë që të lënë pas krizën e tyre.

sfidanti.al