‘Me Enamore’; Shakira e Pique nisin xhirimin e videoklipit

Gerard Pique do të ketë rolin kryesor në videoklipin e këngës ‘Me Enamore’ të Shakirës e cila vetëm pak ditë më parë konfiormoi se ia ka dedikuiar atij. cifti i famshëm që ka edhe 2 fëmijë Milanin e Sashën, është parë në rrugët e Barcelonës teksa po realizonin videoklipin e kësaj kënge nëpërmjet së cilës Shakira tregon edhe sesi nisi e gjithë kjo histori dashurie.Kënga ‘Me Enamore’ është pjesë e albumit të ri të Shakirës që do të dalë në shitje në 26 maj dhe te dhenat tregojnë se do të jetë një sukses i vërtetë.

Sfidanti.al