E shoqja e Bonuçit për mungesën e burrit: Gjithçka është bërë erotike!

Edhe kur shkëput kafshatën e bukës në tryezë, ndihesh sikur po përqafon njeriun e dashur. Kështu shkruan Martina Makari, gruaja e Leonardo Bonuçit. i shoqi është “ushtar”, do të thotë i grumbulluar në Europian me Italinë dhe për fatin e saj të keq, historia po zgjat. Kanë kaluar më shumë se 30 ditë, bashkë me periudhën kur ishin në grumbullim në Itali, por gjithsesi, mungesës po i vjen fundi. Sot, Italia ka finalen e Euro 2020 me Anglinë në “Uembli” dhe normalisht të hënën të kaltrit kthehen në atdhe. Martina do të ketë mundësi të përqafojë Leonardon dhe ta shuajë urinë seksuale, pra gjërat nuk do t’i duken sërish erotike.

Sfidanti.al