Baloteli prezanton të birin: Ja ku është Lioni i vogël

Mario Baloteli i prezanton botës djalin e tij. Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në rrjetin social Instagram, Baloteli publikoi foton ku ai shfaqej me Lionin e vogël në krahë, vogëlushi që erdhi në jetë nga lidhja me të fejuarën e tij aktuale Klelia, një vajzë 26 vjecarë që jeton në Zvicër, punon në bankë dhe bën rolin e modeles me kohë të shkurtuar.

Vogëlushi Lion erdhi në jete në datën 28 shtator dhe është fëmija i dytë i Mario Balotelit pas Pias, vajza që është një fryt i lidhjes së futbollistit me Rafaela Fikon.

Sfidanti.al