Spaleti-Inter, ‘martesa’ vazhdon; kontrata rinovohet deri ne 2021

Luçano Spaleti dhe Interi do te vazhdojne se bashku. Tashme eshte zyrtare, trajneri rinovoi kontraten me klubin zikalter deri ne vitin 2021, nderkohe qe ajo aktuale skadonte ne fund te ketij sezoni

Lucano Spaleti e firmosi kontraten e re se bashku me Stiven Zhang, djalin e pronarit te klubit zikalter. ‘Nuk kisha asnje dyshim, do vazhdojme se bashku-ishin fjalet e trajnerit toskan te Interit.

Ndersa Zhang Jr u shpreh: ‘Besimi maksimal te trajneri. Do te ndertojme nje superskuader’.

Sfidanti.al